Munkatársak

Vezetőség

Nagyné Lengyel Éva

köznevelési igazgatóhelyettes

matematika - fizika - informatika szakos középiskolai tanár, szakvizsgázott pedagógus

Borbély Zoltán

igazgató

matematika - fizika - informatika

Boros Zsolt

szakmai igazgatóhelyettes

okleveles mérnöktanár - gépészmérnök, közoktatási vezető, szakvizsgázott pedagógus

Terjék Sándor

gyakorlati oktatásvezető

gépjárműtechnikai szerelő, műszaki szakoktató

Rajtik János

kollégiumvezető

matematika - fizika - számítástechnika szakos középiskolai tanár

Pedagógusok

Teljes munkaidőben foglalkoztatott pedagógusok (nappali munkarend szerinti oktatás)

Andréné Nagy Andrea

matematika - informatika

Balogh Mária

angol nyelv

Boros Csaba Ferenc

mezőgazdasági gépészmérnök, mérnöktanár, okleveles technikatanár, okleveles minőségfejlesztés tanár

Borosné Sápi Zsuzsanna Katalin

okleveles mérnöktanár - gépészmérnök, matematikatanár, közoktatási vezető, szakvizsgázott pedagógus

Czók Tibor Zoltán

matematika - fizika - informatika

Dr. Várbíróné Nahaji Anikó

matematika - informatika

Dzsudzsák Tünde

gépészmérnök, mérnöktanár

Dzsudzsák Vince

gépészmérnök, mérnöktanár, épületgépész szakmérnök, okleveles mérnöktanár-gépészmérnök

Elek Csaba Lajos

közlekedésgép-szerelő, dízelmozdony-szerelő, mérnök-informatikus, közgazdász szakmérnök, okleveles informatika tanár és az inkluzív nevelés okleveles tanára

Elek József

műszaki szakoktató

Erdei Gyula

műszaki szakoktató

Fischer Gabriella Renáta

gépészmérnök

Fodor-Nagy Marianna

német nyelv

Hammel Tímea

angol nyelv

Harcsa Tünde

matematika - fizika

Horváth Beatrix

angol nyelv

Iskiné Antal Judit

magyar nyelv és irodalom, pedagógia

Iván Lajos

építőgépész üzemmérnök, műszaki tanár, minőségügyi szakmérnök

Kányádiné Gaál Noémi Emese

matematika - informatika, számvitel-vállalkozási szakértő

Kató Gábor Mátyás

informatika - matematika

Kissné Göncző Anna

német nyelv, történelem

Kovács Marianna Erzsébet

matematika - informatika - technika

Levcsenkoné Ökrös Tünde

gépészmérnök, mérnöktanár

Lovas Csaba

műszaki szakoktató

Nagy Béla Attila

történelem - hitoktató

Pál János

gépészmérnök, mérnöktanár, nemzetközi hegesztő szakmérnök, okleveles mérnöktanár-gépészmérnök

Pálné Csapó Mónika

magyar - történelem

Pappné Kegyes Klára

magyar nyelv és irodalom

Párkányiné Ajtai Andrea

pszichológus

Pénzes Péter

gépészmérnök, mérnöktanár

Sipos Gábor Tamás

matematika - fizika - informatika szakos okleveles középiskolai tanár, közoktatásvezető szakvizsgázott pedagógus, külkereskedelmi és áruforgalmi szakvizsga, Cisco ITE akadémia vezető, instructor, Cisco hálózati akadémia CCNA instructor

Szabó János

építőgépész üzemmérnök, épületgépészeti szakmérnök

Szabóné Kiss Julianna

magyar - történelem - könyvtár

Szabóné Nagy Ilona

fizika - kémia

Szikszay Sándor Zsolt

testnevelés - földrajz

Szilágyi József

testnevelés

Tóth Tivadar

okleveles mérnöktanár, gépész mérnök, építőgépész üzemmérnök

Tóthné Behina Beáta

földrajz - kémia

Vinnai László Zsolt

gépjárműtechnikai szerelő, gépjármű technikus, karosszérialakatos

Vona Orsolya

testnevelő-edző

Zalainé Váradi Judit

angol nyelv

Némethné Elek Ilona

matematika

Magulya László

informatika

Részmunkaidős, óraadó és áttanító pedagógusok (nappali munkarend szerinti oktatás)

Kosztya Tibor

biológia

Dudik József

CNC oktató

Teljes munkaidőben foglalkoztatott pedagógusok (esti és levelezős munkarend szerinti oktatás)

Csatáriné Horkay Gyöngyi

angol nyelv

Fürediné Veres Emília Judit

matematika, fizika

Hermann-né Pintye Erzsébet

történelem

Huli Andrea

német nyelv

Sándor Mihály

magyar - történelem

Néma István

matematika - fizika szakos okleveles középiskolai tanár

Tölgyesi Mónika

angol nyelv

Részmunkaidős, óraadó és áttanító pedagógusok (esti és levelezős munkarend szerinti oktatás)

Kőhegyi Krisztina

német nyelv

Nagy Erika

magyar nyelv és irodalom

Kollégiumi nevelőtanárok

Oláhné Nagy Éva

magyar - művelődésszervező

Horváth Imre

műszaki tanár

Hosszú József

műszaki szakoktató

Leányvári Andrea

magyar nyelv és irodalom

Nagyné Horváth Ilona

matematika

Oroszi Ágnes

művészettörténet

Vincze Árpád

rajz és vizuális kultúra

Kiss Ernő

szociál padagógus - nevelő tanár

Dr. Pénzes Ferenc

magyar nyelv és irodalom - művelődés szervező - politológus

(kihelyezve a Sportkollégiumba)

Boros Lajosné Fekete Erzsébet

számítástechnikai szakmérnök - nevelő tanár

(kihelyezve a Sportkollégiumba)

GYES-en, GYED-en lévő pedagógusok

Jobb Ágnes

angol nyelv - informatika

Domboróczki-Csizi Katalin

biológia - testnevelés

Kis Virág

angol nyelv, magyar nyelv

Zekéné Erdős Katalin

matematika - ábrázoló geometria

Irodai alkalmazottak

Balugyánszki Hajnalka

laboráns

Bata-Dusa Orsolya

gazdasági összekötő

Bíróné Gancsella Mariann

munkaügyi előadó

Csehely Péter

rendszergazda

Győriné Nagy Valéria

kollégiumi ápoló

Hegedűs Imréné

adminisztrátor - eljáró

Kállainé Sztancs Erika

iskolatitkár

Mészáros Ibolya

szakképzési iskolatitkár

Kovács Tímea

ügyfélszolgálati munkatárs

Póti-Farkas Zita

laboráns

Suba Gábor

raktáros

Egyéb dolgozók

Csikos Lajosné

portás

Horváth Mária

portás

Lőrincz János

éjjeliőr (részmunkaidős)

Szűcs Csaba

éjjeliőr (részmunkaidős)

Gyalai József

karbantartó

Juhász Lajos

karbantartó

Leorgyán László

karbantartó

Kapusi Sándorné

takarító

Lisztig Jánosné

takarító

Pető Ibolya

takarító

Simonné Kapusi Ilona

takarító

Szűcs Csabáné

takarító

Malmos Lászlóné

takarító (kollégium)

Szegediné Szilágyi Erzsébet

takarító (kollégium)

Dulné Hagymási Katalin

takarító (kollégium)

GYES-en, GYED-en lévők, tartósan távollévők

Pappné Reszegi Zsófia

laboráns

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot